ELEKTRINIŲ KRAUTUVŲ IR VEŽIMĖLIŲ VAIRUOTOJŲ KURSAI

 toyota-traigo48-3w-electric-counterbalanced-trucks-product-pop-up-9  krautuvu-kapitalinis-remontas-prieziura-dalys   toyota-traigo24-electric-counterbalanced-trucks-product-pop-up-8

Elektriniai krautuvai ir vežimėliai – tai mašinos, kuriose įtaisytas elektros variklis, maitinamas iš akumuliatorių baterijos. Šios mašinos, lyginant su kitų konstrukcijų mašinomis, pranašesnės, nes nekelia triukšmo, manevringos, paprastai ir lengvai valdomos. Jos paplitę gamyklų cechuose , stotyse, prekybos įmonėse, bazėse ir pan.

Mokymo tikslas: suteikti teorinių žinių, išugdyti profesinius elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo gebėjimus, išlavinti įgūdžius atliekant elektrinių krautuvų ir vežimėlių techninę priežiūrą bei krovinių perkėlimo, sandėliavimo, pakrovimo, iškrovimo darbus.

Baigus kursus ir sėkmingai išlaikius kvalifikacijos egzaminą, išduodamas elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo kvalifikacijos pažymėjimas, leidžiantis dirbti su elektriniais krautuvais ir vėžimėliais. (pažymėjimas galioja ES ir kitose Europos šalyse)

Reikalingi dokumentai:
-Asmens dokumento (kopija)

-Dokumentas patvirtinantis pagrindinį išsilavinimą (kopija)

-Medicininė pažyma , kad galite dirbti su elektriniais krautuvais bei vežimėliais

Reikalingas išsilavinimas:

-Pagrindinis

Kursų trukmė: 4 savaitės

Kaina 160 eur.

 

Papildomas mokymas

Praradusiems vairuotojo pažymėjimą

Pradedantiesiems vairuotojams, pažeidus KET

95 KODAS

Profesinė kvalifikacija keleiviams ir/arba kroviniams vežti

Naujiena

Mokome vairuoti naujais lengvaisiais FORD FOCUS  automobiliais ir  sunkvežimiais RENAULT PREMIUM! Tokiais pat automobiliais vykdomi egzaminai VĮ “Regitra”!

Laivavedžių mokymai

  • Ruošiame pramoginių laivų laivavedžius
  • Išsamesnė informacija telefonu 8 605 66660