• Dėmesio! Pradedantiesiems vairuotojams, pažeidus KET, mokymus būtina baigti per 1 metus, nuo pažeidimo padarymo dienos!


    Susisiekite!

Pradedantysis vairuotojas, pažeidęs KET reikalavimą (-us), dėl kurio (-ių) privaloma baigti papildomą vairuotojų mokymą, ir per vienus metus nuo pažeidimo (-ų) padarymo dienos nebaigęs papildomo vairuotojų mokymo, praras teisę vairuoti transporto priemones ir jo turimas 2 metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas nebus keičiamas į 10 metų galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Tokiu atveju pradedančiajam vairuotojui teisė vairuoti transporto priemones bus grąžinama tik perlaikius vairavimo egzaminą, tačiau vėl bus išduodamas tik 2 metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Pradedantieji vairuotojai ir vairuotojai, kuriems atimta teisė vairuoti, norėdami baigti papildomą vairuotojų mokymą, mokymo įstaigoje privalo:

1. Ne trumpiau kaip 45 minutes individualiai su mokymo įstaigos psichologu analizuoti padarytą (-us) KET pažeidimą (-us), už kurį (-iuos) buvo taikyta administracinė atsakomybė.

2. Baigti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės mokymo įstaigos vairuotojų mokytojo vedamą teorijos kursą.

3. Baigti ne trumpesnį kaip 90 minučių trukmės mokymo įstaigos psichologo vedamą psichologijos kursą.

4. Su mokymo įstaigos vairavimo instruktoriumi atlikti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės praktinio saugaus, ekonomiško ir ekologiško vairavimo mokymą B kategorijos transporto priemone.

5. Pradedantysis vairuotojas ir (arba) vairuotojas, kuriam atimta teisė vairuoti, norėdamas užbaigti papildomą vairuotojų mokymą, mokymo įstaigos nustatyta tvarka privalo išlaikyti žinių patikrinimo testą.

Baigusiems mokymo kursą, tą pačią dieną išduodamas pažymėjimas, patvirtinantis mokymo kurso baigimą ir suteikiantis teisę susigrąžinti motorinių transporto priemonių vairavimo teisę.

TAIP PAT VYKDOME MOKYMUS APIE ALKOHOLIO IR NARKOTIKŲ ŽALĄ ŽMOGAUS SVEIKATAI.

Mokymosi vieta: VERKIŲ G. 52, VILNIUS (ĮĖJIMAS IŠ GATVĖS PUSĖS)
Už mokymus atsakingas asmuo:Adolfas Pilipavičius
Reikalinga išankstinė registracija:+370 (601) 01016 arba +370 (605) 66 660.
El. paštas: info@vairuokauto.lt; info@adpilis.lt

Papildomas mokymas

Praradusiems vairuotojo pažymėjimą

Pradedantiesiems vairuotojams, pažeidus KET

95 KODAS

Profesinė kvalifikacija keleiviams ir/arba kroviniams vežti

Naujiena

Mokome vairuoti naujais lengvaisiais TOYOTA AURIS IR KIA  automobiliais ir  sunkvežimiais RENAULT PREMIUM! Tokiais pat automobiliais vykdomi egzaminai VĮ “Regitra”!

Laivavedžių mokymai

  • Ruošiame pramoginių laivų laivavedžius
  • Išsamesnė informacija telefonu 8 605 66660